Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Yeditaş Yüzük

İhtişam ve göz alıcılığı sunan yeditaş yüzükler özellikle pırlantanın tutkunu olanlar için vazgeçilmez bir seçenek.

Oldukça ihtişamlı olan yeditaş yüzük özellikle nişanlar için kullanılan, ihtişamıyla göz kamaştıran sıra taş yüzüktür. Açıkçası sıra taş yüzükler arasında da en ihtişamlı ve en gösterişli olanlardandır.

Evlilik yüzüğü denildiğinde alyanstan sonra en çok tercih edilen yüzüklerden biri olan yeditaş yüzük gittikçe daha fazla kişi tarafından evlilik sembolü olarak kullanılmaya başlanıyor. Birçok ülkede ise yeditaş yüzükler alyans olarak kullanılıyor.

Özellikle ihtişamdan hoşlananların tercihi olan yeditaş yüzük ile elinizdeki ihtişam herkesi büyüleyecek. Pırlantanın çekiciliği zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek. İşte o çekicilik yan yana yedi adet diziliyor ve harika bir güzellik oluşturuyor.

Sonsuzluktan bir parça olan pırlanta yeditaş yüzüklerde hayat bulduğunda çok daha anlamlı, çok daha gösterişli ve çok daha vazgeçilmez oluyor. Bu vazgeçilmez yüzüklerden almaya karar verdiyseniz güvenilir bir yerden alışverişinizi yapmaya özen göstermelisiniz.

En özel anlarınızı pırlantanın asaletiyle süslemek istiyorsanız bizce asaletin yanına ihtişamı da eklemelisiniz. Asalet ve ihtişamı yan yana bulabilmek için yeditaş yüzük kullanmayı deneyin.

Pırlanta yeditaş yüzük sizin için aşkı, tutkuyu, mutluluğu, huzuru, bağlılığı, sonsuzluğu, sadakati temsil etsin. Evliliğinizin sembolü olsun. Üzerinde taşıdığı asaleti ve ihtişamı evliliğinize de taşısın. Sonsuzluğa giden yolda sonsuz yolculuğunuza pırlanta yeditaş yüzük eşlik etsin.

Pırlanta Yeditaş Yüzük Modelleri

Yeditaş yüzükler yedi tane pırlantanın yan yana dizilmesi sonucu oluşan gösterişli yüzüklerdir. Genellikle yuvarlak kesim pırlantadan oluşan bu yüzükler genellikle beyaz altın ile birlikte kullanılıyor ve böylece çok daha zengin bir görünüm elde ediliyor. Özellikle ihtişamı ve gösterişi sergileyen modellerin yanı sıra yeditaş yüzüklerde de sadelikten hoşlananlar için modeller bulabilmek mümkün. Pırlanta yeditaş yüzük modelleri ile evliliğiniz için yeni bir sembol bulabilirsiniz.

Pırlanta Yeditaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta yeditaş yüzükler gösterişli olmalarından ve üzerinde barındırdığı taş sayısı bakımından oldukça değerli yüzüklerdir. Pırlanta yeditaş yüzük fiyatları tabi ki pırlantanın özelliğine, rengine, karatına, işçiliğine göre farklılık göstermekle birlikte ok yüksek fiyatlarda olabileceği gibi ok ucuz olmasa da uygun fiyata da bulmak mümkündür.

Yeditaş yüzük veya yeditaş Alyans aslında nişan armağanı olarak kullanılmaktadır. Pırlanta Sırataş yüzükler arasında en gösterişli ve ihtişamlı takılar olan Yeditaş Yüzükler,  genellikle orta yaş civarına gelmiş bayanlar tarafından çokça talep edilmektedir.

Amerikada tamamen alyans olarak anılmakta olan yeditaş alyansları seçerken de daha önceden sahip olunan pırlanta takıların montürlerine uygun seçimler yapılması tavsiye edilmektedir.

Yeditaş yüzüklerin karat ağırlıkları yedi adet taşın toplam karat ağırlığı olarak söylenir.