Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Tria Yüzük

Dün, bugün ve yarın… Ömür boyu sürecek bir aşk için, Tria yüzük en doğru seçim!

Pırlanta ışıltısı ve zarafeti ile her kadının sahip olmak istediği bir mücevherdir. Sonsuz aşkın sembolü olan pırlanta yüzükler tartışmasız en şık hediyelerdir ve taş sayıları ile bambaşka anlamlar ifade eder. Bildiğiniz gibi tektaş ilişkinin ciddiyetini belirler, bu nedenle evlilik tekliflerinin bir vazgeçilmezidir. Son yıllarda dünyanın her yerinde bir trend haline gelen Tria yüzük ise aşkınızın dününü, bugününü ve yarınını anlatır. Tria yüzük ne demek diye merak edenleri hemen aydınlatalım, Tria kelimesi Latince’deki 3 rakamının karşılığıdır. Mücevher sektöründe 3 taşlı pırlanta yüzüklere “Tria” adı verilmektedir.

Tektaş rüzgârından sonra tüm dünyada bir moda haline gelen 3 taş pırlanta yüzük ömür boyu kullanılabilecek bir alyans modelidir. Tria pırlanta yüzük özellikle ilk doğumunu yapan annelere verilebilecek en anlamlı hediyedir. 3 kişilik bir aile olmanın sevincini kutlamak amacıyla bir kadına verilecek en güzel hediyelerden biri olan Tria; Anneler Günü, evlilik yıldönümü ve doğum günü hediyesi olarak da ince zevkinizi yansıtacaktır.

Tria yüzük ne zaman armağan edilmeli, nasıl seçilmeli, kadınların en beğendiği Tria modelleri hangileri, 3 taş pırlanta en az kaç karat olmalı, montür seçerken nelere dikkat edilmeli gibi sorularınızın cevabını uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan yazılarda bulabilirsiniz. Tria seçiminde size rehberlik edecek bu yazılar sayesinde en doğru seçimi yapacağınıza eminiz.

Pırlanta Tria Yüzük Modelleri

3 taşlı pırlanta bir yüzük almak istediğinizde birbirinden ışıltılı pek çok seçenek karşısında kararsız kalabilirsiniz. Tria pırlanta modelini seçerken eşinizin bu yüzüğü alyans olarak sürekli kullanabileceğini düşünerek tektaşına uygun bir model seçmenizi öneririz. Taş, karat ve montür seçimi gibi konularda rehber yazılarımızın size ışık tutacağını düşünüyoruz. Böylece eşiniz için en şık, en gösterişli Tria yüzük modelini seçebileceksiniz.

Pırlanta Tria Yüzük Fiyatları

Tria modeller hem maddi hem de manevi değeri yüksek, ışıltısıyla göz kamaştıran yüzüklerdir. Pırlanta Tria yüzüklerin fiyatları taşlarına, karat değerlerine ve işçiliklerine göre farklılık göstermektedir. Tria yüzük ne kadar pahalı olursa olsun, manevi değeriyle ödediğiniz ücretin tam karşılığı olacaktır. En şık Tria modellerini sitemizde bulabilir, fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Tria yüzük Hakkında

Tria Yüzük Dünyada genellikle alyans olarak moda olmakla birlikte taşıdığı anlam itibariyle birkaç farklı mesaj ilettiği varsayılır.

Bu anlamlardan biri tria yüzüklerin üzerinde bulunan 3 pırlanta taş “aşkımızın dünü, bugünü, yarını” şeklinde anlamlandırılmıştır. Diğer bir ifade ise ki ülkemizde bu anlamı da azımsanmayacak derecede yaygındır. Tria yüzük ilk defa doğum yapan eşlere edilecek en güzel hediyelerdendir. “artık üç kişi sonsuza dek mutluluğun daim olması” mesajını iletir tria yüzük. 

Tria yüzük modelleri karar verirken de daha önceden alınmış bir tektaş yüzük ile uyumlu olması önemlidir. Özellikle montür seçimi yapılırken Tria Yüzüğün tırnak modeli ile Tektaş yüzüğün tırnak modelinin aynı olmasına dikka edilmesi önerilir. Çünkü birlikte kullanmak isteyen bayanlar tria yüzüğünü alyans olarak sürekli kullanmayı isteyebilirler. Tria yüzüklerde belirtilen karat büyüklüğü 3 taşın toplam karat ağırlını ifade etmektedir.