Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Safir Yüzük

Mücevher tutkunları için vazgeçilmez bir parça olan yüzükte inanılmaz güzellikteki tonuyla her kadını büyüleyecek bir parça: Pırlanta taşlarla bezenmiş safir taşlı yüzüğün dayanılmaz büyüsü!

Pırlantayı hangimiz sevmeyiz ki? Işıltısıyla o değerli taşlı mücevherlerin baş döndürücü sarhoşluğunu yaşamak istemeyen kadın var mıdır acaba? Hele bir de bakanın koyu mavi girdabına sürüklendiği safir taşa ne demeli?

Sizin mücevherde top 10'unuz var mı? Kolye, küpe yüzük mü? Yoksa 'hiç birinden ödün vermem, hepsini birlikte kullanmak isterim' diyenlerden misiniz?Safir Yüzük bize göre en göz alıcısı desek!

Pırlanta, safir yüzük modelleri gerek bilgisayarınızı açtığınız zaman görsellerine bakıp hayalini kurduğunuz, gerekse kuyumcu mağazalarının önünden geçerken asla bakmadan geçemeyeceğiniz eşsiz güzellikteki tasarımlarıyla göz doldurmaya ve başınızı döndürmeye her daim devam edecek.

Safir Yüzük sahibi olmak bir ayrıcalıktır. Başak burcunun değerli taşı olan bu yüzüğü pırlanta taşlarla değişik model ve dizaynlarla kullanmakla birlikte tek başına sadece safirin lacivert tonunu beyaz veya sarı altın zeminde kullanmak da bir o kadar cazibeli ve albenili olabilir.

Bir bayanın o nadide, zarif ve pamuk gibi güzel ellerindeki bakımlı, manikürlü parmaklarını süsleyecek nefis bir Safir Yüzük kendisine olan güvenini biraz daha arttıracak; konuşurken beden dilini kullanmakta ellerinin önemi bir kez daha ön plana çıkacaktır.

Pırlanta, safir yüzük modelleri Prenses Diana'nın, menekşe gözlü efsane oyuncu Elizabeth Taylor'un, Nicole Kidman'ın, Fatma Girik'in, Emel Sayın'ın Hülya Avşar'ın, Sibel Can'ın gözleriyle büyük bir uyum içinde olarak karşımızda boy gösterdiği kareleri hatırlayın. Her biri ayrı bir güzel, her biri ayrı bir değer. Hepsinin büyük bir ustalıkla kendilerine yakıştırdıkları, en abartılı safir taşlı yüzükleri bile cömertçe taşıdıkları hepimiz tarafından alışılmış ve onlara yakıştırılmış bir görsellik değil mi?

Bir kadının yaşamının her döneminde, her yaş kategorisinde rahatlıkla ve büyük bir model yelpazesi içinde, kendi beğenisine uygun mutlaka ve mutlaka seçeceği bir Safir Yüzük vardır.

Pırlanta, safir yüzük fiyatları sandığınız kadar korkulacak astronomik rakamlarda olmadığı gibi; sevgililer gününe özel indirimlerle siz değerli hanımların beğenisine sunulmuştur. Böyle bir fırsattan yararlanmayı sanırız bütün ekonomik Türk hanımları kaçırmak istemez.

Safir Yüzük Hakkında

Doğanın mücevher sevenlere ve mücevher sanatçılarına armağanıdır safir yüzük.

Işığın yönüne göre siyah, lacivert yada mavi renkleriyle değişen safir taşlarından şık takılar yapılmakta ve kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan safir yüzükler genellikle setleriyle birlikte mevcut olan yüzüklerdir. Yani burada gördüğünüz bir safir yüzüğün aynı modelinin safir küpesi, safir kolyesi de genellikle bulunmaktadır. Ürünlerimizde bulunan safir taşının yanındaki tüm taşlar pırlanta taşlar olup. Safir ve pırlantanın birlikteliği şıklığı katlayarak artırmaktadır.