Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Fantezi Yüzük

Farklı farklı modellerle bir araya getirilmiş sonsuzluğun taşı olan pırlanta günümüzde fantezi yüzüklerde hayat buluyor.

Farklı modellerin beğenilere göre hayat bulduğu yüzük türüdür fantezi yüzük. Bu modellerin bir de pırlantayla birleşimi söz konusu olduğunda göz alıcı bir güzellik ortaya çıkmaktadır.

Burç motifli, hayvan figürlü, kalp şekilli ya da sonsuzluk simgesiyle fantezi yüzüklerle yansıtılmak istenen duygular birleşmekte. Şıklığınızı tamamlamanın en kolay yollarından olan fantezi yüzük bir çok seçeneği ile sizleri tamamlamak için hazırlanmış olan mükemmel tercihlerden.

Farklı modeller ile istediğinizi seçebileceğiniz fantezi yüzük modelleri ile içinizde sakladığınız duygularınıza tercüman bulmuş olacaksınız. Birçok seçenek sunan ve sıklıkla tercih edilen yüzüklerden olan fantezi yüzükler hayal gücünün ürünü olup duyguları yansıtmanın ve şıklığı tamamlamanın en kolay ve zarif yolu.

İster gündüz ister gece, ister işe giderken isterseniz özel bir davette pırlanta fantezi yüzük kullanmayı düşünürseniz rahatlıkla parmaklarınızda taşıyabilirsiniz. Her an yanınızda olacak bu güzel yüzükler ile ellerinizi bakılası kılabilirsiniz. Fantezi yüzük ile farklılığı yakalayabilirsiniz.

Güzelliğinize güzellik katacak fantezi yüzük modelleri ile gündelik yaşamınıza renk katabilir. Güzelliğinizle her daim farklılık yaratabilirsiniz.

Pırlanta Fantezi Yüzük Modelleri

Bilinen en değerli taşlardan olan pırlanta ile günlük yaşantınızda bir adım önde olabilmek için pırlanta fantezi yüzük modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu yüzükler pırlantanın müthiş görüntüsü ile süslenen kelebekler, çiçekler, kalpler beğeninize göre birçok model parmaklarınızı süsleyecek. Özellikle sonsuzluktan bir parça olan pırlantanın süslediği sonsuzluk motifli yüzükler en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kar tanesi desenini süsleyen pırlantalar da oldukça beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Pırlanta fantezi yüzükler ile pırlanta adeta hayat buluyor mükemmel bir sanata dönüşüyor.

Pırlanta Fantezi Yüzük Fiyatları

Zevkinizi yansıtan fakat cebinizi yormayan pırlanta fantezi yüzük arıyorsanız her zevke ve her bütçeye hitap eden pırlanta fantezi yüzükler bulabilmek tabi ki mümkün. Kullanılan pırlantanın büyüklüğüne ve yapılan işçiliğe göre pırlanta fantezi yüzük fiyatları da farklılık göstermekle birlikte bütçenize göre bulabileceğiniz pırlanta fantezi yüzükler mevcut. Hayallerinizdeki pırlanta fantezi yüzüğe ulaşmak tahmin ettiğinizden daha da kolay olabilir.

Fantezi Yüzük Hakkında

Fantezi yüzükler aslında trendy yüzükler olarak da nitelendirilebilmektedir. Bu kategorideki ürünler pırlanta taşlar ile popüler olan günümüz modellerinin işlendiği takılardır. Örneğin burç yüzükler, hayvan motiflerini, sonsuz işaretini taşıyan sonsuz yüzükler gibi ürünler bu kategoride listelenmektedir. Burada kalp işareti gibi son dönemde insanların dış dünyaya vermek istediği mesajları üzerinde taşıyan yüzükler bulunmaktadır.

Bu yüzükler arasında burç işaretlerini taşıyan, kar tanesi motifli veya isim baş harf taşıyan yüzükler sayılabilinir.