Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Elmas Yüzük

En özel günleriniz için daima kalıcı olacak bir hediye satın almak istediğinizde sevdiğinize hediye edeceğiniz bir pırlanta elmas yüzük sevginizin en anlamlı ifadelerinden birisi olacaktır.​Eros Pırlanta'nın geniş koleksiyonunda sevdiğiniz için hazırlanmış birbirinden güzel ve özel tasarımlara ulaşabilir bu tasarımların özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sevdiğinize kendisini her daim özel ve güzel hissettirmek istiyorsanız,sevginizi anlatmak ve hatıralarınızı canlı tutmak adına çok çok özel bir hediye seçmeye karar verdiğinizde eğer aklınıza gelen ilk hediye yüzük ise elmas yüzük tercih etmeniz çok yerinde bir karar olacaktır.Hediyelerin en özel ve en anlamlılarından olan pırlanta elmas yüzük modelleri sizler için uygun pırlanta elmas yüzük fiyatları Eros Pırlanta'nın geniş koleksiyonunda tüm incelikleriyle sizlerle buluşuyor.

Pırlanta elmas yüzük modelleri arasında yer alan 0.20 Karat özelliğe sahip bu elmas yüzük özel dizaynı ile anlamlı ve kalıcı bir özelliğe sahip.Yuvarlak kesimli bu tek taş yüzüğü kadınlar hem tek olarak hem de alyans önüne takarak da rahatlıkla tüm güzellikleriyle kusursuzca kullanabilirler.Kadınların severek kullanabileceği bu tek taş pırlanta elmas yüzük altı tırnaklı modele sahip olmasının yanı sıra montür tasarımı ve dikkat çekici özelliği ile tercih edilen bir model olarak sevdiğiniz için düşünebileceğiniz anlamlı ve özel bir hediye olarak siz değerli ve dikkatli müşterilerimizin karşısına çıkmakta.

Pırlanta elmas yüzük fiyatları arasındaki belirlediğiniz bütçe her ne olursa olsun yapacağınız seçimde iki konuda karar vermeniz önem teşkil etmektedir. Pırlanta ve montür tasarımı.Montür pırlantanın sabitleneceği yüzüğün kendisini ifade etmektedir ve montür seçimine karar verirken hediye edeceğiniz kişinin tarzına uygun olarak kullandığı takıların rengine dikkat ederek seçim yapmaya başlayabilirsiniz.Sarı altın mı yoksa beyaz altın mı tercih ediyor,gösterişli yüzükleri mi yoksa sade yüzüklerimi tercih ediyor bu sorulara cevap bulduğunuzda sevdiğiniz kişi için seçeceğiniz yüzüğün montürü de kendisini belli edecektir. Kendisini belli eden takılar kullanmayı tercih eden bir kişiye kenarlarında taşlarla süslenmiş bir tek taş elmas yüzük hediye etmek isabetli bir tercih olabileceği gibi tam tersi bir durumda ise tek taşın öne çıktığı daha sade bir tasarıma yönelmek isabetli ve akıllıca bir tercih olacaktır. Pırlanta seçiminde ise tamamen beyaz ya da beyaza çok yakın olan taşlar diğerlerine göre daha değerli kabul edilmekte ve pırlantanın kesim kalitesi de pırıltısını önemli ölçüde etkilemektedir.

Elmas Yüzük Hakkında

Elmas yüzük dünyada ülkemiz mücevher işçiliğinin parladığı modeldir.

Elmas yüzük modellerimiz neredeyse 700 yıllık modellerle tüm dünyadaki otantik takı severlere sunulmaktadır. Bilinen elmas yüzük mıhlayıcıların en ünlüleri Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman ‘dır. Günümüzde kullanılan bazı modellerin onların dizaynı olduğu bile söylenebilinir.

Elmas yüzükler genellikle 30 yaşın üzerinde otantik ve klasik takı sever bayanlar tercih etmektedir. Elmas bir yüzüğün verdiği ağır ve varlıklı hava onlar tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

Elmas yüzük kullanırken dikkat edilmesi gereken özen ise daha fazladır. Örneğin elmas takıların su ile fazla teması önerilmemekle birlikte. Bulaşık suyu gibi temaslarda ürünlerin parlaklığı bozulabilmektedir.