Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Pırlanta Yüzük

Bir kadının hayatı boyunca sahip olmak istediği en özel ve en değerli hediyeler arasında yer almaktadır yüzük.

Bir kadına hediye edilen yüzük ister yeditaş olsun, ister tektaş... Ona sevginizi, aşkınızı ifade etmek istiyorsanız eğer, eros pırlanta yüzük modelleri ile pırlantanın aşkınız ile olan uyumuna bayılacaksınız. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü ve en önemlisi sevdiğiniz kadına evlenme teklif etmeyi planlıyorsanız, yüzük bu özel günler için alınması gereken en önemli hediye ve aksesuardır.

Zengin ürün yelpazesi ve modelleri ile hiç bir yerde bulamayacağınız Eros pırlanta yüzük fiyatları sayesinde ise güvenli online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Tektaş yüzükten fantazi yüzüğe kadar birçok çeşidi bulabileceğiniz yüzük kategorisinde birbirinden farklı pırlanta yüzük modelleri sayesinde aradığınız benzersiz yüzüğe kavuşabilirsiniz. Taş karatları, taş renkleri ve taş büyüklükleri ile her zevke hitap eden modeller arasından yapacağınız seçimler ile sevdiğiniz size bir kez daha aşık olabilir.

Evlilik teklifi veya nişan gibi bir nedenden dolayı yüzük almaya karar verdiyseniz Eros Pırlantanın göz kamaştırıcı yüzük modelleri arasından seçeceğiniz tektaş ile gözleri kamaşan sevdiğinizin size hayır demesi mümkün bile değil. Sevgililer Gününe özel alacağınız beştaş, evlilik yıl dönümüne özel alacağınız yeditaş ile ise aşkınız sevdiğinizin kalbine altın harfler ile yazılacak.

Her bütçeye uygun ve yormayan ödeme şekilleri ile beğendiğiniz yüzük modeline Eros Pırlanta sayesinde peşin fiyatına 4 taksit ile sahip olabilirsiniz. Mücevher sektöründe ilklerin markası olan Eros Pırlanta online müşteri hizmetleri sayesinde ise anında iletişim kurarak beğendiğiniz modeli seçme konusunda ve kafanıza takılan tüm sorular hakkında yardım alabilirsiniz.

30 gün boyunca koşulsuz iade, ücretsiz sigortalı kargo ve koşulsuz değişim ile paranız güvence altında. Pırlanta değişim hakkı ile de sevgilim beğenmezse korkusuna son veren Eros Pırlanta kalitesi, ışıltısı ve farklı modelleri ile hayalinizdeki yüzüğe ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik yüzük ölçünüzü bilmiyor dahi olsanız bile online yüzük ölçer ile parmağınızın ölçülerine uygun pırlanta yüzüğü seçebilirsiniz. Böylece sevdiğinize yüzük alırken denemesine bile gerek kalmadan ona göz kamaştırıcı bir yüzük hediye edebilirsiniz.

Yüzük

Pırlanta takılar arasında hediye aldığımız bayana en çok anlam ifade eden pırlanta takılar yüzüklerdir. Yüzük bir semboldür. Sevgilimize veya arkadaşımıza hediye olarak bir pırlanta yüzük alıyorsanız, dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta vardır. Hediye yüzük alacağımız kişinin tarzı ve sevdiği taşları göz önünüze getirmeye çalışınız. Burada tarzını düşünürken yaşı, giyim stili(spor, klasik vb) yüzük alırken işinize yarayacaktır.

Çok spor giyinmeyi seven bir kadına klasik elmas taşlı bir yüzük doğru seçim olmazken, 55 yaşında başarılı bir iş kadınına da çok spor trendy olan bir yüzük hediye edilmemelidir.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir detay ise yüzük aldığınız kişinin diğer takıları ile uyumlu bir yüzük seçmek olabilir. Tektaş sahibi olan bir bayana tria yüzük almak onu çok mutlu edebilir. Ve son olarak da tabi yüzük ölçüsüne dikkat ediniz.