Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Zümrüt Set

Göz alıcı ve büyüleyici yeşil rengiyle herkesi etkileyen bir zümrüt set sahibi olmayı kim istemez ki?

Pırlanta Zümrüt Set Modelleri

Ender bulunan "trapiche" turu, Kolombiya'daki zengin yataklardan çıkarılan bir çeşit beril minerali olan nefis değerli bir tas olarak bilinen zümrüt göz alıcı yeşiliyle tanınır. Yesil renkli bir tas oldugundan venüsün enerjisini üzerinize çeker. Bu nedenle alacağınız bir zümrüt set size seksi bir cazibe kazandırır. Zümrüt taşı bir çok toplumda zenginliği simgeler. Zümrütün rengi bakmaya doyum olmayan dünyanın en güzel yeşil tonudur ve asırlardır mücevher olarak kullanılır. Siz de bir zümrüt set alarak başarı ve doyum duygularınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Zümrüt taşı kişilere sevgi duygusu verir ve kişinin yaşama sevincini artırır. Aile bağlarını güçlendirir ve mutluluğu simgeler. Zümrüt arkadaşlık ve evliliği anlatır. Her taşın bir dili olduğu gibi zümrütün evlilik yönünden çok zengin bir dile sahip olduğu bilinir. Zümrüt kusursuz bir taştır. Diğer kıymetli taşlara nazaran daha yumuşak huyludur ve koşulsuz aşk taşıdır. Yeşilinin büyüleyiciliği aşkı temsil eder. Takı olarak göz alıcı duran bir zümrüt set kaliteli bir enerji verir ve kendine olan güveni artırır.

Pırlantanın ise bedeni temizleyerek negatif kuvvetleri yok etmesinin yanı sıra zihin/ruh/beden üçlüsünü birleştirici ve bütünleştirici gücü olduğu bilinir. Pırlantanın ham maddesini oluşturan elmas en sert ve kıymetli taştır ve ona “rüyaların taşı” da denilmektedir. Pırlanta ya da elmas bolluk, saflık, masumluk ve sadakat simgesidir. Mücevher olarak da yüzükten tutun, kolye ve küpeye kadar bir çok çeşitte kullanılmakta olup kıymeti son derece yüksektir.Bu kategoride kendinize uygun birbirinden güzel pırlanta zümrüt set modellerini inceleyebilirsiniz. Yüzükler, kolyeler ve küpeleriyle bir set haline getirildiğinde zümrüt yeşilinin cazibesini siz de hissedeceksiniz.Zümrüdün cazibesini pırlantanın görkemiyle birleştiren Eros Pırlanta'nın setlerine muhakkak göz atmalısınız.

Pırlanta Zümrüt Set Fiyatları


2000 TL ve 6000 TL arasında değişen fiyatlarıyla, eros pırlanta sitesinden, göz alıcı zümrüt taşlarıyla ve pırlantalarla yapılmış yüzük, kolye ve küpelerden oluşan setlere göz atabilir, dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Siz de zümrüt taşının yaydığı enerjiyle çevrenizdekileri büyüleyin.

Zümrüt Setler Hakkında

Yeşilin beğenilen tonları genel olarak “zümrüt yeşili” olarak anılır. Zümrüt taşlarının zarafeti meşhurdur. Gelinliğinizin beyazına da oldukça yakışan zümrüt setler her zaman aklınızda bulundurabileceğiniz bir model.  Zümrütün sahip olduğu bohem hava, vintage temalı düğün ve vintage temalı gelinliklerde harika bir detay oluyor.