Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Safir Set

Yine kadınlara özgü, yine kadınlara özel; güzel, alımlı, özgüveni tavan yaptıracak muhteşem tasarımlar tüm ihtişamıyla bayanların hizmetinde.

Bayansınız; kainattaki her dişinin içgüdüsel özelliklerinden en belirgini olan o iki duyguyu her an yüreğinizde taşıyorsunuz: Sevmek, sevilmek.Peki bu olguların var olabilmesi için de gerekli olan en önemli şey nedir sizce? Tabi ki beğenilmek, ilgi odağı olmak ve bakışları üzerinizde toplamak.

Güzellik çok klişe olacak ama gerçekten göreceli bir kavram. Yüz güzelliği, vücut güzelliği, huy güzelliği, ruh güzelliği. Bunların yanında güzelliği tamamlayan unsurların da olması kaçınılmaz. Şık giyim, doğal makyaj, aksesuarlar ve güzelliği kaliteyle eşleştiren, kadının ince zevkini yansıtan, aynı zamanda tarzı hakkında önemli ipuçları veren mücevher seçimi de çok önemli.

Mücevherlerinizin içinde en nadide olanları hangileri? Mesela Safir Set mi? Tek tek kullanmayı sevmeyenlerden misiniz? Kolye, yüzük, bileklik ve küpesiyle bir bütünlük oluşturmak, aynı anda tam bir takım olarak kullanmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz demek ki.

Koyu mavi taşın değişik tonlarındaki yerlerinden elde edilen; kah gecenin gökyüzündeki en koyu hali, kah güneşin battığı andaki o hareli koyu mavi tonunun beyaz altın üzerindeki menevişlerinin ışıkla oynaştığı havai tonu.

Safir Set modelleri su damlası, çiçek figürü, kar tanesi, yıldız simgelerinin pırlantayla çevrelenmiş klasiği tercih edenler için biçilmiş kaftan. Dilerseniz daha modern dizaynıyla trend modellerden oluşan daha spor diyebileceğimiz tarz da düşünülebilir. Seçim tamamen sizin zevkinize, ruh halinize, hatta partnerinizin sizin üzerinizde görmek istediği tarza kalmış.

Pırlanta Safir Set Modelleri normal günlük yaşantınızda kullanılabileceği gibi, çok özel günlerinizde, gecelerinizde abiye giysilerle de rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı modeller olarak tasarlanmıştır.

Sizleri zorlayacak tek şey; bu kadar özel, muhteşem tasarım içinde hangi modeli, pırlantasının kaç karat olacağı, beyaz altının kaç ayar olması gerektiği olacak sadece. Böyle bir strese girmeye her kadının fazlasıyla can atacağını düşünüyoruz.

Artık güzel bir stres yaşadınız ve sonunda hangi Safir Set sizin olmalı son kararınızı verdiniz. Bundan sonrası Pırlanta Safir Set Fiyatları konusunu düşünmesi gereken karşınızdaki o yakışıklı, karizmatik, centilmen beyefendiye kalmış. İnanın, kredi kartı ödemesini yaparken yüzünde çok mutlu, huzurlu ve eşiyle gurur duyan bir erkeğin yüz ifadesini göreceğinizden eminiz.


Safir Setler Hakkında

Pırlantadan sonra en sert değerli taş safirdir. Gece mavisi rengindeki safir çoğunlukla bahar gelinlerinin tercihi oluyor çünkü safir çoğu yerde baharı da temsil eden bir taştır. Son yıllarda birbirinden farklı tasarımla öne çıkan safir set, renkleriyle ayaklarınızı yerden kesip sizi göklere çıkarabilir.