Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA
Elmas Set 1,88ct
7.549 TL
10.569 TL
Elmas Set 2ct
8.269 TL
11.577 TL
Elmas Set 2,00ct
8.769 TL
12.277 TL
Elmas Set 2,60ct
9.479 TL
13.271 TL
Elmas Set 2,40ct
10.239 TL
14.335 TL
Elmas Set 2,60ct
10.699 TL
14.979 TL
Elmas Set 3,53ct
13.549 TL
18.969 TL
Elmas Set 4,20ct
24.990 TL
34.986 TL

Elmas Set

Önemli bir davete mi katılacaksınız? Gideceğiniz ortamda mükemmel görünmek mi istiyorsunuz? Peki, kıyafetinizi tamamlaması için elmas set mi takmayı düşündünüz? Piyasanın en iyi setlerini incelemek için derlememizi okumaya buyurun...

Çok uzun bir süredir kadınların takı takma geleneği sürmektedir. Eski çağlardan bu yana takılar ile daha da şık ve güzel hale gelen kadınlar, kültürlerine göre çok daha çeşitli ürünleri de kullanabilmektedirler. Burada önemli olan ise estetik algının üst seviyelerde tutulması ve beğenilme arzusudur. Gelişen dünyada takı ürünleri arasındaki yenilikler de göz önüne çıkarken, en güzel takıları en uygun fiyatlara bulabilmek de önemli bir durum haline gelmiştir.

İnternetin başına geçtiniz ve çeşitli takıları incelemeye başladınız. Çünkü bir hafta sonra çok sevdiğiniz bir aile ferdinin nişanına katılacaksınız. Haliyle tüm gözlerin de üzerinizde olmasını istemektesiniz. Peki, o özenle seçtiğiniz gece kıyafetini tamamlaması için elmas set takmayı düşünmediniz mi? Ortamdaki tüm kadınların size kıskanarak bakmasını, erkelerin ise güzelliğinize iltifatlar etmesini istemez miydiniz?

Pırlanta Elmas Set Modelleri

Elmas set modelleri arasında pırlantaların da estetiğini ve güzelliğini alarak oluşturulmuş modeller, kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Hem modelin görüntüsünü, hem de ürünün değeri olarak oldukça ön planda olan bu setler, parıl parıl parlayan görüntüleri ile müthiş bir albeni yaratıyor. Bulunulan ortamda kendini gösteren ve özellikle de gece elbiseleri ile güzel kombinler yaratan bu elmas setleri, aynı zamanda erkeklerin kadınlara hediye ettikleri şık birer takı olarak da kalplerde yerini alıyor.

Pırlanta elmas set modelleri arasında beğenilerin farklılığına göre onlarca çeşit takı seti bulunuyor. Gidilecek ortama ya da giyilecek elbiseye göre seçilen bu setlerin estetik açıdan göze, manevi açıdan gönüle hitap etmesi ile de bu takıların değeri sürekli katlanıyor.

Pırlanta Elmas Set Fiyatları


Her güzel takının bir bedeli var ve söz konusu takıdan kast edilen bir elmas set ise elbette ki bu değer güzellik oranında kendini gösteriyor. Ancak piyasa şartlarından çok daha uygun şekilde bu sayfalarda yerini alan elmas set ürünlerinin 1500 TL ile 9000 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatları ise kullanıcılar açısından bir avantaj olarak yorumlanıyor. Bu denli güzel ve alımlı set ürünlerin bu kadar uygun fiyatlara satılması ciddi anlamda müşteriler açısından bir kazanç!

Elmas Setler

Gösterişli bir gelin seti istiyorsanız, elmas setleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu yıl oldukça tercih edilecek modellerden biri de incilerle süslenmiş elmas setler. Hem şık hem de zarif bir görüntü için tercih edebilirsiniz. Eski modelleri de oldukça alımlı ve hala trend olarak kullanılmaktadır.