Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Setler

Eros Pırlanta, her keseye uygun fiyatlarla birbirinden şık ve zarif takı setlerini sizlerin beğenisine sunar.

Takı, bir kadına en çok yakışan aksesuarlardan biridir. Şık bir takı, hanımların güzelliğine güzellik katar. Siz de kendinizi veya sevdiklerinizi şımartmak için şık bir takı seti arıyorsanız, Eros Pırlanta sizin için şüphesiz doğru seçim olacaktır. Pırlanta, yakut, safir, elmas ve zümrüt setler ile tüm gözler üzerinizde olacak. Elmas'ın kalbinden çıkıp ışıltısıyla göz kamaştıran pırlanta ile süslenen setler, tüm göz alıcılığıyla size karşı konulmaz bir ihtişam verecek.

Pırlanta takı seti modelleri, isterseniz yakut, zümrüt, safir gibi değerli taşlarla bezenmiş halde, isterseniz yalnızca pırlanta veya yalnızca elmas olarak beğenilerinize sunulmaktadır. Dilerseniz setler bileklik ve yüzük, kolye ve küpe veya kolye küpe ve yüzük olarak gruplandırılarak size sunulmaktadır. Yine setlerde dilerseniz geleneksel Osmanlı motifleri taşıyan setler, dilerseniz modern kesimli setler tercihlerinize sunulmuştur. Elmas setlerde ise inci ile zenginleştirilmiş seçenekler de bulunmaktadır.

Takı setlerini, günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz gibi özel günlerinizde de şık bir kıyafet ile taçlandırabilirsiniz. Boynunuzu bir kuğu gibi süsleyen kolyeler, ellerinizde zarifçe ışıldayan yüzükler, bileğinizden ay ışığı gibi akan bileklikler ve saçlarınızın arasında ışıl ışıl duran küpelerinizle tüm gözleri üzerinize çekeceksiniz.

Pırlanta takı seti fiyatları, Eros Pırlanta'da sizlere indirimli ve her keseye uygun şekilde sunulmaktadır. Ürün skalasına göre 1.019 TL ile 9.989 TL arasında değişen fiyatlardan size en uygun olanı seçerek sevdiklerinize ve kendinize ömür boyu severek taşınacak değerli bir armağan vermiş olacaksınız. Eros Pırlanta'da yer alan geniş ürün skalası sizi cezbedecek.

Eros Pırlanta'da size sunulan takı setlerinin her biri güzelliğinize güzellik katacak, hayatınızın en zarif detaylarından biri olarak ömür boyu sizinle olacaktır. İster eşinize, ister nişanlınıza, ister annenize, isterseniz tüm sevdiklerinize bu takı setlerinden birini armağan etmeniz sizin zevkli seçiminizi ortaya koyacak. Zarafet ile işlenmiş değerli taşlarla süslenmiş takılarınız, en güzel anlarınızın hatırası olarak sizlerle olacak. Siz de zarafete ve şıklığa uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız, takı setleri alırken Eros Pırlanta'ya bakmadan karar vermeyin.