Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Yakut Küpe

Eros Pırlanta,pırlantayı ve değerli taşlarla süslenmiş takıları ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunuyor. Pırlanta ile bezenmiş yakut küpeler, uygun fiyata Eros Pırlanta kalitesiyle sizin üretildi.

Küpe, kadının en güzel süslerinden biridir. Pırlantayı ve diğer değerli taşları seviyorsanız Eros Pırlanta'nın özel olarak ürettiği yakut küpe modellerini incelemeden alışverişe başlamayın. Eros Pırlanta, sizlere yakut ile süslenmiş, pırlanta ile zenginleştirilmiş yakut küpe modellerini özel olarak sunar.

Pırlanta yakut küpe modelleri istediğiniz karatta pırlanta ile süslenmiş; damla, kare, yuvarlak olmak üzere çeşitlendirilmiş üç zarif şekilde karşınıza çıkmaktadır. Osmanlı dönemindeki hanımların da favori taşlarından biri olan yakutla bezenmiş göz alıcı küpelerle asaletiniz perçinlenecek.

Bir kadına en çok yakışan takılardan biri olan küpeyi bir de yakut ile süslenmiş şekilde görmelisiniz. Yakut küpe,özel günlerinizde sizi bir Osmanlı sultanı gibi parlatacağı gibi günlük hayatınızda da şıklığınıza şıklık katacaktır. Saçlarınızın arasında ışıl ışıl duracak olan yakut küpeniz,güzelliğinizin üzerine eklenecek zarif ve şık bir detay olacak; asil bordo rengiyle yüzünüzün ışıltısını artıracak. Pırlantanın göz alıcı parlaklığı, küpenizin güzelliğine güzellik katacaktır.

Pırlanta yakut küpe fiyatları

dışarıda ulaşabileceğinizden çok daha ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Eros Pırlanta'daki pırlanta yakut küpefiyatları, küpedeki pırlantanın karat değerine bağlı olarak değişmektedir. Fiyatlar sayfamızda da gördüğünüz üzere 759 TL'den başlayarak 3.219 TL'ye kadar değişerek artmaktadır. 


Dünyanın en değerli taşlarından biri olan yakuta uygun fiyatlarla ulaşarak kendinizi ve yakınlarınızı şımartmak isterseniz Eros Pırlanta'nın yakut küpe modellerini incelemelisiniz. İster annenize, ister eşinize, ister tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz yakut küpeler, hediye seçmekte zorlanan kişiler için de harika bir seçim olacaktır. Sevdiklerinizin yakut küpenin zarafeti ve ışıltısı karşısında gözleri kamaşacak. Eros Pırlanta'da yakut küpeleri şimdi indirimli olarak satın alabilirsiniz. Yakut taşının bordodan kırmızıya uzanan büyüleyici rengi sevdiklerinize çok yakışacak. Değerini hiçbir zaman yitirmeyecek olan yakut küpe, unutulmaz ve vazgeçilmez bir aksesuar olarak hanımların takılarında yerini alacak. Siz de sevdiklerinizi veya kendinizi şımartmak ve çarpıcı bir takıya sahip olmak isterseniz Eros Pırlanta'nın pırlanta yakut küpe modellerine göz atmadan kararınızı vermeyin.

Yakut Küpelerin listelendiği ve her bir yakut küpe modelini inceleyip fiyatlarına bakabileceğiniz ve online satın alabileceğiniz zümrüt küpe liste sayfasıdır.