Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Trend Pırlanta Küpe

Modayı yakından takip ediyor ve pırlantanın ışıltısından vazgeçemiyorsanız en trend küpe modelleri için doğru adres burası. 

Hemen hemen her kadının küpe takmayınca kendini eksik hissettiğini biliriz. Altın, gümüş, inci, zümrüt ve daha nicesi... Ancak biri var ki, günlük hayattan tutun da özel günlere kadar herkesin gözdesi durumunda. Hem gündüz hem de gece rahatlıkla kullanılabilecek vazgeçilmez bir aksesuar sizce hangisi olabilir? Elbette pırlanta! Trend küpe modelleri de pırlantanın zarafetiyle kadınların ışıltısına ışıltı katmak için güncellendi. Birbirinden alımlı pırlanta trend küpelerle bütün bakışları üzerinizde toplamanız işten bile değil. Üstelik bir kadına en çok yakışan aksesuarın küpe olduğu konusunda tüm erkekler hemfikir. Hele bir de pırlanta olursa!

Trend  Pırlanta Küpe Modelleri

En gözde pırlanta trend küpe modelleri hangileri diye soracak olursanız, tektaşla desteklenmiş küpelerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle gece davetleri için tüm kadınların ilk tercihi olan tria ve su yolu en trend küpe modelleri. Daha çok özel günlerde kullanmayı tercih edebileceğiniz sallantılı küpeler de öne çıkan seçenekler arasında. Gene, inci ve pırlantanın kusursuz birlikteliğiyle tasarlanmış küpeler bizce düğün ve davetlerin yıldızı olmaya aday.

Trend küpe modellerinden biri de Fatima küpe. Son dönemde etkisini iyiden iyiye hisettiren bir moda akımı olan Fatıma Ana'nın eli sembolü pek çok tasarımcı tarafından aksesuarlarda sıklıkla kullanılıyor. Güç, bereket, dayanıklılık gibi anlamlar taşıyan bu sembol aksesuarlarda özellikle pırlanta ve nazar boncuğu işlemeleriyle karşımıza çıkıyor. Modayı yakından takip eden kadınlar, bu çok trend olan küpe modelini bizce mutlaka denemeli.

Trend Pırlanta Küpe Fiyatları

Işıltınızı en iyi yansıtacak trend küpe seçiminizi yaptınız ve sıra geldi fiyatlara. Pırlantanın hiçbir zaman değerini yitirmeyeceğine ve nesilden nesile aktarılabilecek çok özel bir aksesuar olduğuna dikkatinizi çekmek istiyoruz. Anlayacağınız, tercihiniz ne olursa olsun küpeniz her daim değerini koruyacak, tıpkı sizin gibi. Yıllandıkça kıymetini koruyan bir aksesuar, sizce de güzelliğinizi taçlandırmayı hak etmiyor mu?

Trend pırlanta küpe fiyatları 680-1790 lira arasında değişiyor. O halde göz kamaştırıcı küpenizle tüm hayran bakışları üzerinde toplamaya hazır olun! En trend küpeleri en uygun fiyatlarla almanız için doğru adres Eros Pırlanta.