Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Tektaş Küpe

Daima trend olan tektaş küpe ile baş döndüren pırlantanın işbirliği, hanımların yüzünü asla kara çıkarmıyor.

Bazı takılar vardır ki; isterseniz günlük yaşantınızda, isterseniz de en özel günlerinizde sizi her zaman göz alıcı gösterir. Tektaş küpe, hiç geçmeyen modasıyla, tekli ve çoklu kullanım olanaklarıyla tam da böyle bir takıdır. Vazgeçilmez güzellik pırlantanın, büyülü haliyle birleşince kusursuz bir yapıya bürünen tektaş küpeler, tarzınız ne olursa olsun ışıltısıyla ilk tercih olmayı sürdürüyor.

Giyim tarzınızın sizi yansıttığını unutmayın ki bir kıyafeti tamamlayıcı en önemli unsur takıdır. Tektaş küpe, zarif ve şık oluşuyla hem kadınların, hem de erkeklerin en güzel kombinlerini tamamlayabilecekleri eşsiz bir aksesuardır. Bu bakımdan; kimi zaman kurtarıcı, kimi zamansa tamamlayıcı olmalarıyla tektaş küpeler, takı çekmecelerinin olmazsa olmazlarıdır.

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

Dış çevresini bildiğiniz altın ya da beyaz altın olarak belirleyebileceğiniz pırlanta tektaş küpe modelleri çarpıcı ve çok değerli olmalarıyla dikkat çekiyor. Her türlü saç modeli ile uyumlu olabileceği için de yüzünüzü ışıl ışıl gösteren tektaş küpeler tarzınızla bütünleşerek en özel anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Günümüzde küpe takan erkekler için de havalı bir aksesuar olan pırlanta tektaş küpe, sıra dışı bir stile sahip kişilerin kombinlerinin vazgeçilmezi oluyor.www.erospirlanta.com adresinde yüzünüzün şekline göre seçebileceğiniz farklı formlarda tasarımlara sahip pırlanta tektaş küpeler, sizi adeta sadeliğin pürüzsüz gösterişiyle tanıştırıyor.

Pırlanta Tektaş Küpe Fiyatları

Pırlanta tektaş küpeler kendisini saran ürüne ve karat özelliklerine göre çeşitli fiyat aralığında yer alıyorlar. Kaliteye en uygun fiyata sahip olabileceğiniz adres www.erospirlanta.compırlanta tektaş küpe fiyatları ile de bütçe dostu bir görüntü çiziyor. 729 TL’den başlayan fiyatlarıyla pırlanta ürünlerin de ulaşılabilir olduğunu kanıtlayan Eros Pırlanta, karat büyüklüğüne göre de sizlere 7.989 TL’ye kadar tektaş küpelerin bulunduğu geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapma olanağı sunuyor.

Siz de kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız, “Sonsuza dek benim için teksin!” anlamına gelen pırlanta tektaş küpelere cazip fiyat avantajlarına sitemizden ulaşabilir, tarzınıza en uygun küpeyi 1,5 iş gününde tarafınıza ulaşacak şekilde tercih edebilirsiniz.


Tektaş Küpe Hakkında

Tektaş küpeler, tektaş yüzükleri ve tektaş kolyeleri tamamlayan takılardır. Pırlantanın en ışıltılı hali olan tek taşlar kulakları da sardığında gerçekten şıklık tamamlanmış olacaktır.

Tektaş küpe satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi montür tırnak yapılarının tektaş yüzük veya tektaş kolye ile aynı olması olacaktır.

Ayrıca bir tektaş kolye için verilen karat ağırlığı toplam karat ağırlığıdır. Yani 0,50CT bir tektaş küpe ise herbir kulak için 0,25 ct olarak düşünülmelidir.