Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Evlilik Teklifi İçin Tektaş Pırlanta Seçimi


Evlenme Teklifi İçin Nasıl Bir Yüzük Almalıyım?

 Evlenme teklifi için kullanılacak Pırlanta Yüzükler her zaman erkekler için çok zor karar verilen ürünler arasındadır. Bu yüzükleri satın alırken hep aklınızda "beğenmezse" sorusu aklımızı sürekli meşgul eder. Eğer iyi bir danışmanınız veya yardımcınız yok ise evlenme teklif ettiğiniz o an yüzüğü gösterdiğinizde soğuk rüzgarlar esebilir. 

 

Şimdi bu konuya açıklık getirmeden önce Pırlanta Taşlar hakkında kısa bilgiler verelim. Pırlanta doğadaki en sert en dayanıklı maddelerden biridir. Bu nedenle de ilk çağlardan bu yana bu taşların kıyamete kadar var olacağı düşünülmüş ve şimdiye kadar da haklı bir düşünce olarak gelmiştir. Burada ilginç olan nokta Pırlanta taşların aşkın ölümsüzlüğü ve sonsuza kadar var olacağı düşüncesiyle eşdeğer tutulmaya başlamasıdır. Evet evlenme teklifi için alacağınız pırlanta yüzük sizinle birlikte sizin sonunuza kadar kalacağı kesin olan bir üründür. Bu yüzden önem seviyesi bir kat daha artmaktadır.

 Evlilik Teklifi için Klasik Model Bir Montür Seçilmelidir

Evlenme teklifi için alacağınız Pırlanta tektaşı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yüzük modelinin klasik bir montür olması gerektiğidir. Çünkü bu özel günde verdiğiniz  yüzük, bundan 20 yıl sonra da o anı dün gibi hatırlama yeteneği olan kadınlar için çok önemlidir. Evet belki inanamayacaksınız ama o gün üzerinizde bulunan kravatı bile en ince ayrıntısına kadar hatırlayacak bir hafıza yapısına sahip olan hanımlar, torunlarına o günü anlatırken sizleri şaşırtacaklar.  Klasik montür seçmenizin sebebi bu modellerin modasının geçmemesi, yıllar sonra da rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Çünkü montür değişimleri genellikle evlenme teklifi yüzüklerinde hoş karşılanmaz.

 Bütçenizin elverdiği kadar değerli bir tektaş olmalıdır

Evlenme teklifi için alacağınız pırlanta taşın değeri evlenme teklifine alacağınız cevap konusundaki özgüveninizi yansıtır. Yani hayır cevabı beklercesine ufak, bütçenize nispeten değeri yerinde olmayan bir yüzük o büyülü anın bozulmasına sebep olabilir. Dolayısıyla kendinizden emin, cevaptan emin bir hava vermek için oldukça değerli taşlar seçilmesi önerilir. Merak etmeyin teklifinize cevabı hayır olacaksa zaten yüzüğü almayacak veya iade edecektir. 

Size şimdiden iyi şanslar...

Evlilik Teklifi Tektaş Modelleri için Tıklayınız