Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)

Evlilik Teklifi Pırlanta Tektaş
Evlilik Teklif Ederken Hangi Yüzüğü Almalıyım?

Evlilik teklifi anı her mutlu çiftin en çok hatırladığı anlardan biridir. Özellikle bayanlar için ömürleri boyunca anlatacakları, hatırlayacakları ve hatırlatacakları kadar önemli bir ritüel olarak kalacaktır.

Evlilik teklifi anını ölümsüz kılan kelimelerin, mimiklerin ve anın büyüsünün yanı sıra o an erkek tarafından hediye edilen teklif yüzüğüdür. Bu yüzük sonsuza kadar birliktelik teklifinin simgesi ve şahidi olacaktır. O halde özellikle erkeklerin bu yüzüğü seçerken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. O anın büyüsüne, ciddiyetine uygun yüzüğü seçmek birçok erkek için zor olmuştur.

Evlilik Teklifinde Kullanacak Yüzüğün Özellikleri Neler Olmalıdır?

  • Tektaş yüzük olmalıdır.
  • Maddi imkanlar elveriyor ise pırlanta olması şiddetle tavsiye edilir. Çünkü Pırlanta taşlar sonsuza kadar var olacak deforme olmayacak eşsiz taşlardır.
  • Klasik modellerden seçilmelidir. Özellikle fantezi modellerden kaçınılmalıdır. Bu yüzük seçimi yapılırken, tüm evliliğiniz boyunca kullanmak isteyebileceği yani modası hiç geçmeyecek olan klasik tektaş modellerinden biri olarak düşünülmelidir..
  • Şık bir kutu ile sunulmalıdır. Kutu ayrıca bir ambalaja koyulmamalıdır. Evlilik teklifi yaparken teklif cümlesi ile yüzüğü kutusu açık bir şekilde göstererek sunulmalıdır.