Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Yılbaşı Hediyesi

​Yeni bir yıla sevdiğinizle beraber coşkuyla girmek gibisi yoktur. Yaygın inanışa göre yeni yıl nasıl başlarsa öyle devam edeceğinden kahkahalar içinde geçen mutlu bir sene daha yaşayabilmek için yılbaşı hediyesi olarak pırlanta seçimine ne dersiniz?

Dünyanın en doğusundan en batısına kadar tüm insanlığı saran en coşkulu ortak an nedir diye sorsak vereceğiniz cevap hiç şüphe yok ki yılbaşı kutlamaları olacaktır. Havai fişeklerin, ışıklı şölenlerin, özel patilerin, özenli sofraların itinayla hazırlandığı bu büyük festivalde yılbaşı hediyesi olarak alınacak bir pırlanta ile sevdiğinizin içini sıcacık yapın, yeni yıla yeni başlangıçlarla girme imkanını kaçırmayın.

Seçeceğiniz yılbaşı hediyesi elmas yüzük, tektaş yüzük, tria alyans, beştaş alyans, yeditaş alyans olabileceği gibi pırlanta bezeli yakut, safir, zümrüt setler de olabilir. Değerli taşlardan oluşan birbirinden renkli ve farklı tasarımlara sahip pırlanta küpe, kolye, yüzük de seçenekleriniz arasında. Ona yılbaşı hediyesi olarak pırlanta vermeyi düşünüyorsanız ancak neyi tercih etmeniz gerektiği konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız alternatifli seçeneklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yılbaşı Hediyesi Tektaş Modelleri

Hediye alacağınız kişi sizin için çok özel. Yıllardır aynı yastığa baş koyuyorsunuz ya da tam yılbaşı gecesinde uzun seneler boyunca yastığınızı paylaşmayı ona teklif etmeyi düşünüyorsunuz. Birlikteliğinizi göz alıcı bir tektaş ile taçlandırmanın zamanı gelmiş demektir. Yılbaşı hediyesi tektaş modelleriarasından seçeceğiniz muhteşem bir yılbaşı hediyesi ile yeni yıla harika bir başlangıç yapmanız mümkün olacak. 20 karattan 70 karata kadar değişen ağırlıklarıyla ve farklı tasarımlara sahip klasik ve modern çizgileriyle sizin için seçtiğimiz özel tektaşlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Yılbaşı Hediyesi Fiyatları

200 TL den 4.500 TL ye kadar değişen pırlanta fiyatları ve yüzlerce çeşit yılbaşı hediyesi seçenekleri ile bizler yeni bir yıla hazırız. Çeşitlerimiz arasında 300 TL ye de tektaş bulabilirsiniz 4.500 TL ye de. Pırlanta kolye fiyatları 250 TL – 1.700 TL arasında; pırlanta küpe fiyatları 650 TL – 3.900 TL arasında; pırlanta setler 1.000 TL – 2.600 TL arasında değişen fiyatlarla sevdiğinizin yılbaşı hediyesi olabilmek için sizleri bekliyor.