Sepetiniz
0 TL ( 0 Ürün)
FİYAT
KARAT
METAL
TAŞ
ARA

Trend Pırlanta Bileklik

Trend Bileklikler, trendlere cevap niteliğinde modeller sunuyor. Her dönemin modası için bir çok çeşidiyle alıcısının karşısına çıkıyor.

İnsanın en büyük mücevheri elleridir ve eller en güzel mücevherleri hak eder. Eller kalem tutar, eller ekmek getirir, eller çocuk bakar ve eller şefkat sunar... İnsan hayatına anlam katan her şeyi elleriyle yapar. İşte bu yüzden bileklere takılan pırlanta trend bileklik modelleri ellerden ruha giden kapıları açıyor. Bileklik her dönem önemli ve tercih edilen bir aksesuar oluyor. Modası asla geçmeyen modellerin yanında trendlere uygun olarak dönem dönem değişen seçeneklerle de karşımıza çıkıyor. Yeni bir akımla gelen trend bileklik, bileklerdeki yerini alırken modaya uyum konusunda da sahibinin yüzünü güldürüyor. Modayı takip etmeyi sevenler için cevap niteliğinde oluyor. Yüzyıllardır kadın, erkek tüm insanoğlunun doğasında bulunan aksesuarını bileğinde gösterme isteğinin en güzel sunumu oluyor böylece...

Pırlanta Trend Bileklik Modelleri 

Trend bileklik kıyafetlerle uyum içerisinde kombin edildiğinde hayranlık uyandırıcı bir görüntü sunarken pırlanta trend bileklikler tercih edildiğinde zarafeti beraberinde getiriyor. Modaya uyumun da en büyük göstergesi haline geliyor. Dileklerini gerçekleştirmek için takılan dileklik, hayatınızın erkeğinden gelen kalplerle süslenmiş bir bileklik, dönemin modasına uygun şekilde çeşitli hayvan figürleriyle bezeli modeller... Hepsi modaya ışık tutarken, muhteşem pırlantalarıyla sizin de çevreye ışık saçmanızı sağlıyor. Nasibi vurgulayan balık figürlü, nazarı engelleyen nazar boncuklu modeller ve barış, sonsuzluk gibi evrensel semboller dönem dönem daha trend olsa da her dönem moda olmayı başaran modellerden. Kelepçe modellerde ise bazı dönemler ince ve kibar modeller ön plana çıkarak trend olurken, daha kalın ve gösterişli modeller de popülerliğini korumayı başarıyor. Kelebek figürlü, kalpli ve sıra sıra dizilmiş taşlardan oluşan bileklik modelleri farklı tasarımlarıyla her dönem karşımıza çıkarak modaya uyum sağlıyor.

Pırlanta Trend Bileklik Fiyatları

Bileklik sevilen kişiye hediye olarak ya da kişinin kendisini ödüllendirmesi için tercih edilen en güzel hediyelerden biri. Trend bileklik buna en güzel cevap olurken sadeliğin ön planda olduğu trend tasarımlarla da pırlanta trend bileklik fiyatları sizi üzmüyor. Sahip olmayı arzuladığınız tüm bilekliklerin mücevher kutunuzda olması dileğiyle...

Pırlanta Bileklik Hakkında

Pırlanta bileklikler pırlanta setleri tamamlayan ve ellenizin güzelliğini ve zerafetini ön plana çıkaran şık takılardır. Pırlanta bileklikler genellikle tektaşlar, pırlanta kolyeler, pırlanta küpeler ve diğer pırlanta takılarınız ile uyumlu seçilmelidir. Örneğin suyolu bir gerdanlığınız var ise bilekliğiniz de suyolu bileklik olmalıdır.